Protez Saç Uygulama ve Bakım Ürünlerinin Son Kullanım Sürelerini Nasıl Anlarız?

Protez Saç Uygulama ve Bakım Ürünlerinin Son Kullanım Sürelerini Nasıl Anlarız?

Protez Saç Uygulama ve Bakım Ürünlerinin Son Kullanım Sürelerini Nasıl Anlarız?
 

Web sayfamızın Blog kısmında sizler için, Walker Tape ve Beautify ürünleri hakkında işinize yarar bir çok konu hakkında bilgiler verdik.

Önceki blog yazılarımızda Walker Tape firmasının üretmiş olduğu protez saç bakım ürünlerinin, siz değerli protez saç kullanıcıları için ne kadar güvenli ve önemli olduğundan bahsettik. Bu sefer ki konumuz ise protez saç bakım ürünlerinin kullanım süreleri olacaktır.

Protez saç kullanıcılarının en çok merak ettikleri 2 konu, protez saç bakım ürünlerinin kullanım sürelerini nasıl daha da uzatabiliriz ve kullandıkları ürünlerin kullanım sürelerinin bittiğinden nasıl haberdar olmalarıdır.

Belirtmek isteriz ki, ister sıvı yapıştırıcıların, isterse de protez saç bantlarının yapıştırıcılık özellikleri belirli bir süre sonra sona ermektedir. Eğer protez saç bakım ürününün kullanım süresi bitmiş ise ve kullanıcı bu durumdan haberdar değil ise hiç de iyi sonuçlar elde edemeyecektir.


Bu sebeple kullanıcılarımız, satın almış oldukları protez saç bakım ürünlerinin kullanım sürelerini bilmeli ve kullanım süresinin daha uzun olması için ürünlerin nasıl muhafaza edilmesinden haberdar olmalıdırlar.

Bizler Protezsacsepeti.com olarak sizleri tüm bu durumlardan haberdar etmek istiyoruz.  Blog yazılarımız takip ederek, satın almadan önce veya sonra tüm ürünler hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Kullandığım bakım ürünlerinin kullanım süresinin bittiğini nasıl öğrenebilirim?
 

Beautify ve Walker Tape markasına ait olan Protez saç bakım ürünlerinin raf ömürleri sınırlıdır. Genel olarak belirtirsek, Protez saç bantlarının raf ömrü 1 yıla kadar, sıvı ürünlerin raf ömrü ise 6 aya kadardır.

Tabiki de bu rakamlar tahmini rakamlardır. Bakım ürünlerinin raf ömrü, belirtilen süreden daha uzun veya daha da kısa olabilir.

Ürünlerinizin kullanım süresinin bitip bitmediğinden emin olmak için en pratik yol, ürünü ilk kullandığınız tarihi not etmenizdir. Bu zaman, yukarıda belirttiğimiz genel kullanım süresine göre hesap yaparak kullanım süresinin dolup dolmadığını anlayabilirsiniz.

Aynı zamanda ürünleri nerede ve nasıl muhafaza etmeniz de onların raf ömrüne direkt etki eden etkenlerden en önemlisidir.  Bu konu hakkında aşağıdaki yazılarımızda bilgi vereceğiz.


Kullanmış olduğunuz protez saç bakım ürünlerinin hala kullanıma uygun olduğunu öğrenmek için en iyi yollardan biri onları test etmektir. Eğer cildinizde her hangi bir alerjik reaksiyon yoksa, bu testi yapabilirsiniz.

Bu testi yapmak için, öncelikle bir adet protez saç bandının astarını soyunuz, daha sonra onu cildinize yapıştırarak bastırınız. Bu işlemi yaptıktan sonra yaklaşık birkaç dakika bekleyiniz. Eğer bant, cildinize kuvvetli bir şekilde yapışıyorsa demek ki hala kullanım için uygundur.

 

Kulandığım Protez Saç Saç Bakım Ürünlerinin Raf Ömrünü Nasıl Uzatabilirim?
 

Protez saç bakım ürünlerinin kullanım sürelerini artırmak için onları doğru şekilde muhafaza etmeniz çok önemlidir.

Kullandığınız protez saç bakım ürünlerini muhafaza ederken dikkat edilmesi gerekenler:

 
  • Protez saç bakım ürünlerini mümkün olduğu kadar güneş ışığından uzak tutarak.
     
  • Ürünleri serin ve kuru bir alanda muhafaza ederek.
     
  • Ürünleri kullandıktan sonra düzgün bir şekilde paketleyin veya şişenin kapandığından emin emin olun.
     
Eğer ürünlerinizi yukarıda bahsettiğimiz şekilde muhafaza ederseniz, onların raf ömrünü maksimum derecede uzatmış olursunuz. Aksi taktirde kullandığınız ürünlerden istediğiniz performansı alamayacaksınız.

Sıvı ürünlerin yanıcı olduğunu unutmamalısınız. Bu yüzden onları yangın tehlikesi olan yerlerden uzakta, serin ve tercihen karanlık bir alanda muhafaza etmelisiniz.

Kullandığınız protez saç bakım ürünlerinin raf ömrünü artırmanın başka bir yolu da eski kullandığınız ürünü tam olarak tüketmeden yenisine geçmemenizdir.

Unutmamalısınız ki ürünleri tüketmeye başladığınız an, onlar havaya ve ışığa maruz kalarak etkinliklerini kaybetmeye başlarlar. Bu özellikle sıvı ürünlerde geçerlidir. Kullanmış olduğunuz ürünü tam olarak tüketmeden yeni ürüne geçmemenizi tavsiye ediyoruz.

Eskiden aldığınız ürünlerinizi her zaman öncelikli kullanmanız gerekmektedir. Misal elinizde 5 şişe Ultra Hold sıvı yapıştırıcı var ise yeni şişeyi kullanmadan önce mutlaka eski şişeleri kullanınız. Bu durum onların raf ömürlerinin bitmesini önlemek için en iyi seçimdir.

Her zaman belirttiğimiz üzere, Walker Tape ve Beautify markasına ait olan ürünlerin tümü özenle hazırlanmış kaliteli ve orijinal ürünlerdir.

Eğer yeni bir protez saç kullanıcısıysanız ve bu ürünlerin tam olarak ne olduklarını bilmiyorsanız sakın endişelenmeyin. WWW.PROTEZSACSEPETİ.COM olarak bizler, her hafta yenilenen BLOG sayfamızda sizler için Protez saç sistemleri ve protez saç bakım ürünleri hakkında bilmeniz gereken tüm bilgileri içeren makaleler yazmaktayız.
Aynı zamanda
+90 530 473 53 35 numarasından, Whatsapp üzerinden veya direkt arayarak her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sizlere yardımcı olmaktan her zaman memnuniyet duyuyoruz!

WWW.PROTEZSACSEPETİ.COM olarak hedefimiz, siz değerli kullanıcılarımıza gerçekten de kaliteli bir hizmet vermektir. Kullanıcılarımızın ciltlerine en uygun olan protez saç bakım ürünlerini bulmak ve sunmakta aynı zamanda bizim görevlerimizden biridir.

Web sayfamızın BLOG kısmında diğer Walker Tape ve Beautify ürünleri hakkında detaylı bilgi edine bilirsiniz.


 

Protez Saç Uygulama ve Bakım Ürünlerinin Son Kullanım Sürelerini Nasıl Anlarız?

Etiketler: Protez Saç Uygulama ve Bakım Ürünlerinin Son Tüketim Tarihleri
Nisan 11, 2022
Listeye dön
Çerez Kullanımı