İade ve Garanti Şartları
 

Firmamız da satılan tüm ürünler, orijinal olup spot ürünler olmadığından üretici ve ithalatçı firmaların garantisi altındadır.
 

İade Koşulları:
 

protezsacsepeti.com'dan satın aldığınız herhangi ürünü tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi (14) gün içinde iade edebilir yada değiştirebilirsiniz.

İade amaçlı gönderdiğiniz ürünlerle birlikte göndermeniz gereken öğeler aşağıya çıkarılmıştır;

a- Ürün iade edilmek üzere gönderilmeden önce +90 (530) 473 53 35‬ nolu telefondan tarafımıza bilgi verilmelidir.

b- Ürünün faturası tarafımıza gönderilmelidir.

c- Belirtilen süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

Cayma hakkı kullanılarak iade edilen ürünler için kargo masrafı satıcıya aittir. Ayıplı malların iadesinde de, müşterilerimiz, ürünü, karşı ödemeli olarak gönderebiriler. Bazı ürünlerde farklı iade koşulları uygulanabilmektedir.

 

Sipariş İptali :
 

Herhangi bir sebepten dolayı verdiğiniz siparişi iptal etmek istediğinizde tek yapmanız gereken bize telefon, mail veya sitemizin mesaj bölümünden ulaşmaktır. Siparişleriniz gerekçe ibraz etme zorunluğu olmaksızın iptal edilecektir.

Sipariş iptaliniz ürünün kargoya verilmesinden sonra gerçekleştiği taktirde kargo tarafımıza ulaştığında ücret iade süreci başlatılacaktır.

Lütfen siparişlerinizi iptal etmek istediğinizde bize sipariş tarihi, sipariş numarası veya kullanıcı adınız ve ürün ismi gibi bilgilerinizi de iletiniz.

 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR