Protez Saç Sepeti  Mesafeli Satış Sözleşmesi


Mesafeli Satış Sözleşmesi

 

- Siparişimle ilgili değişiklik yapabilir miyim?

Satın almış olduğunuz ürünlerle ilgili gönderim aşamasından önce talep ettiğiniz iptal, değişim ve adres değişikliği işlemleri için 0212 974 6605 numaralı Müşteri Hizmetleri hattımızdan destek alabilirsiniz.
 

- Siparişim ne kadar zamanda elimde olur?
 

Ödemeniz onaylandıktan sonra aynı gün içerisinde siparişiniz kargoya teslim edilecektir. (16:30’dan önce gelen siparişler) Teslimat süresi 1-3 iş günüdür. Özel günler resmi tatil dönemlerinde, ürün teslimatlarında gecikmeler yaşanabilmektedir.
 

- Siparişimin durumu hakkında nasıl bilgi alabilirim?
 

Siparişinizin durumunu siparişlerim kısmından veya müşteri hizmetlerimizle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri: 0212 974 6605
 

İade işlemini yapmak için;
 

Faturanızın arkasında yer alan iade formunu iade etmek istediğiniz ürün kodu ve iade nedeni ile birlikte eksiksiz olarak doldurunuz ve faturayı da gönderi paketinin içerisine yerleştiriniz.
 
  • İade etmek istediğiniz ürünleri anlaşmalı olduğumuz MNG Kargo firması ile İade Depo adresimize karşı ödemeli bir şekilde gönderebilirsiniz.
     
  • İade işlemi için tarafımıza ulaşan ürün, yukarıda belirtilen iade şartlarına uygun olup olmadığı konusunda incelenecek olup, iadeye uygun olması durumunda işlem onaylanarak iadesi alınacaktır.
     

Geri ödeme
 

İadesi alınan ürününüzün tutarını (kargo hizmet bedeli düşülerek) gün içerisinde sistem üzerinden gerçekleşecektir. Kredi kartlarında 1-3 iş günü, Banka kartlarında 7-14 iş günü içerisinde tarafınıza yansıyacaktır.
Çerez Kullanımı

Web sitesine çerez ve izleme uyarısı ekleme