Walker TapeWalker Signature Tape™ Rolls - Protez Saç Bandı Rulo 3 Yds (2,5cm x 2,74m) Walker Signature Tape™ Rolls - Protez Saç Bandı Rulo 3 Yds (2,5cm x 2,74m) 816090023092
Walker TapeWalker Signature Tape™ Rolls - Protez Saç Bandı Rulo 3 Yds (2,5cm x 2,74m) Walker Signature Tape™ Rolls - Protez Saç Bandı Rulo 3 Yds (2,5cm x 2,74m) 816090023092
Walker Signature Tape™ Rolls - Protez Saç Bandı Rulo 3 Yds (2,5cm x 2,74m)

Walker Signature Tape™ Rolls - Protez Saç Bandı Rulo 3 Yds (2,5cm x 2,74m)

Fiyat : ₺433,61(KDV Dahil)
Barkod : 816090023092

 

 • İsim: WALKER SİGNATURE
   
 • Ölçü: 1" x 3 Yds (2,5cm x 2,74m)
   
 • Karşılaştırılabilir: "Ultra Hold" ile
   
 • Kalınlık: 6.5 mil
   
 • Dayanıklılığı: 2 - 4 Hafta kadar
   
 • Görünüm: Şeffaf
   
 • Yapıştırıcı: Akrilik bazlı
   
 • Kullanım alanları: Ön, arka ve yanlar için uygundur.
   
 • Hipoalerjenik: Hayır
   
 • Seçenek: 36'lı paket ve Rulo olarak mevcuttur.
   
 • Menşei: U.S.A
   

Not: Ürün Açıklamasını inceleyin!

Walker Signature Mini's | Protez Saç BandıWalker Tape | WALKER SİGNATURE Protez Saç Bandı

Walker Signature Tape, Walker Tape tarafından üretilen en son Protez saç yapıştırıcı bant ürünüdür. Şimdiye kadar üretilen en iyi tutuculuk gücüne sahip olmakla birlikte en kolay temizlenme özelliğine de sahiptir. Walker Signature bandının ince olmasıyla birlikte ince alt yapılı protez saçlarda %100 doğal görünüm sunuyor. Özellikle tül alt yapılı protez saçlarda diğer bantlara göre çok daha kullanışlı bir üründür. Temizlerken çok az kalıntı brakır.
Walker Signature "Ultra Hold" 'a göre daha ince ve daha güçlü bir tutuş gücü sergilemektedir. 4 hafta kadar tutuculuğa sahip olan protez saç bantları genellikle 10-11 mil kalınlığına sahip. Walker Signature ise sadece 6.5 mil kalınlığındadır.
               
           

Uygulama: 1. Adım
 

Öncelikle ünitenizi görselde görmüş olduğunuz üzere iğne batabilen bir manken kafasına yerleştirin. Ünitenizin altyapısına uygun olan bant çeşidini belirleyin.
 

Protez Saç Nasıl Bantlanır
 

Uygulama: 2. Adım
 

Bandın arka kısmında bulunan kabuğu soyun. Bandın kabuğunu soyduktan sonra yapışkan yüzeye dokunmaktan kaçının. Tüm Protez Saç bantları tek kullanımlıktır. Uygulama zamanı hata yapılır ise bandı değiştirerek yeni bant kullanmanız gerekmektedir.
 
Protez Saç Nasıl Bantlanır-2
 

Uygulama: 3. Adım
 

Ünitenin ön kısmına genellikle "A" şeklinde olan Protez Saç bandı uygulanmaktadır. Yan kısımlara "düz" , "C"  veya Rulo şeklinde olan bant çeşitleri uygulayabilirsiniz.
 
Protez Saç Nasıl Bantlanır-3
 

Uygulama: 4. Adım
 

Rulo bant ile 1 mm üst üste gelecek şekilde tüm üniteye uygulamaya devam edin.
 
Rulo Bant ile Protez Saç Nasıl Bantlanır
 

Uygulama: 5. Adım
 

Rulo Bant ile çok daha kolay bir şekilde ünitenizin bantlama işlemini tamamlayabilirsiniz. Rulo bantlar 2,0 cm ve 2,5 cm genişliğe 2,74 metre , 11 metre ve 33 metre uzunluğa sahip ölçülerde mevcuttur.
 

Rulo Bant ile protez Saç Nasıl Bantlanır-3

Uygulama: 6. Adım
 

Bantlama işlemi bittikten sonra bantların üstünde kalan kabukları soyun. Üniteniz uygulamaya hazır hale gelmiştir.
Uygulama zamanı cildinizin temiz ve kuru olduğundan emin olun.

 
Rulo Bant ile Protez Saç Nasıl Bantlanır-3
 

Temizlik: 1. Adım
 

İlk olarak bantların elinize yapışmaması için solvent ile parmak uçlarınızı ıslatınız.
 

Protez Saç Bandı Nasıl Temizlenir
 

Temizlik: 2. Adım
 

Gazlı bezi solvent ile ıslatın. Gazlı bez ünite üzerinde herhangi bir kalıntı bırakmadan yapışkanları temizlemenize yardımcı olacaktır.
 

Protez Saç Nasıl Temizlenir - 2
 

Temizlik: 3. Adım
 

Solvent ile ıslatılmış gazlı bez yardımı ile ünitenin üzerindeki bantların yapıştığı bölümleri siliniz.
 
Protez Saç Nasıl Temizlenir - 3
 
Ünitenin üzerindeki bantları temizlemek için SÖKÜCÜLER kategorisindeki herhangi bir ürün ile kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Satın almış olduğunuz sökücüyü gerektiğinde kapağı olan saklama kabına boşaltın, daha sonra ünitenin bant yapışan yüzeyini solvente yatırın 5-10 dakika kadar bekledikten sonra su ile durulayıp şampuanlı suya yatırın 2-3 dakika kadar da şampuanlı suda beklettikten sonra su ile durulayarak kullanıma hazır hale getirmiş olacaksınız.
 

Ekstra bakım
 

Top-Lock Knot isimli ürün ile ünitenizin saç dökülmesini engelleyebilirsiniz. Tül altyapılı ünitelerde zaman zaman saç dökülmeleri olmakta. Ünite üzerinde seyrelme olmaması için bakım sonrası ünitenin iç kısmına görselde olduğu gibi spreyi püskürtün.
 

Top-Lock Knot Dökülme Önleyici Sprey
 

Uyarılar:
 

Protez Saç uygulama ve bakım ürünlerini tahriş olmuş ciltlere uygulamayın. Göz ile temasından kaçının. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın. Kullanmadan önce küçük bir alanda test edin. Silikonlu bölgede 2-3 dakikadan fazla bekletmeyin.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR