Walker Tape Co | Protez Saç | Bakım Ürünleri

Walker Tape Hikayesi
 

Walker Tape meraktan başladı. Saç değiştirme endüstrisinde yıllarca çalıştıktan sonra, kurucusu Brent Bonham'ın bir sorusu vardı. Özel makineler yaparak yenilikçi ürünler üretmenin daha iyi bir yolu var mıydı? Son 30 yılda, bu soru tekrar tekrar yankılanan bir “Evet!” ile yanıtlandı. 
 
Çoğu başarılı şirket gibi Walker Tape de çok küçük bir başlangıç ​​yaptı. 1985 yılında Brent'in bodrum katında ürünler üreterek yolculuk başladı. Brent'in sıkıcı manuel süreçleri tam otomatik sistemlere dönüştürerek yeni makineler düşünmeye ve inşa etmeye başlaması çok uzun sürmedi. 
 
Ayrıca Walker Tape'in bodrumu aşması ve sektörde yer edinmesi çok uzun sürmedi. Walker Tape artık saç değiştirme sistemleri için bant ve yapıştırıcıda endüstri lideridir. Bu mükemmellik taahhüdü, ürünleri dünyanın her yerindeki müşterilere göndermeye yol açmıştır. Müşterilerin gösterdiği güven ve sadakat hafife alınmaz. Ürünlerde, insanlarda ve süreçlerde kalite her zaman birinci öncelik olmuştur ve Walker Tape temel değerlerinin anahtarı olmaya devam etmektedir. 
 
Brent'in torunu ve şu anki CEO'su Shane Stott'un yönetiminde Walker Tape ayrıca saç uzatma, moda ve spor endüstrilerinde yenilikçi ürünler geliştirdi. Şirket büyümeye devam ettikçe, mümkün olan en iyi ürünleri ve müşteri hizmetlerini yaratma arzusu da artıyor.
 

Walker Tape Temel Değerleri
 

Walker Tape'de temel değerlerimizle yaşıyor ve çalışıyoruz. Bu on ilke, şirketimize rehberlik eden ve iş yapma şeklimizi yönlendiren şeydir. Eğlenirken çok çalışmayı dengelemeye değer verme şeklimiz, Walker Tape'i bu kadar özel yapan benzersiz ortamı yaratan şeydir!
 

Bütünlük
 

Dürüst, açık fikirli ve saygılıyız.
 

Eşitlik
 

Hepimiz eşit değerliyiz.
 

Tevazu
 

Başarımızda mütevaziyiz ve her zaman gelişmenin yollarını arıyoruz.
 

Takım Çalışması
 

Aile değerlerine sahip pozitif bir ekibiz.
 

Kalite
 

Çalışanlarımız, hizmetimiz ve ürünümüz için en yüksek kalite standartlarına sahibiz.
 

Hesap Verebilirlilik
 

Kendimize ve ekibimize karşı sorumluyuz.
 

Eğlence
 

Çalışırken eğleniyoruz. Biz takım kurucuyuz, takım bozan değil.
 

Yenilik
 

Yenilikçi bir ruha sahibiz. Kötü fikir diye bir şey yoktur, asla!
 

Çekişme
 

Daha iyi bir çözüm yaratmanın bir yolu olarak saygılı tartışmaları teşvik ediyoruz.
 

Güven
 

Değerlerimizi koruyacağız ve taahhütlerimizi yerine getireceğiz.
 
1 2 3 4 >
Çerez Kullanımı

Web sitesine çerez ve izleme uyarısı ekleme