Walker Lave-In Conditioner™ Protez Saç Bakım Kremi 4 FL OZ (118ml)
Walker Lave-In Conditioner™ Protez Saç Bakım Kremi 4 FL OZ (118ml)

Walker Lave-In Conditioner™ Protez Saç Bakım Kremi 4 FL OZ (118ml)

Fiyat : ₺213,81(KDV Dahil)
Barkod : 856459002474

Lave-In Conditioner™ Ürün Özellikleri:

- İsim: Lave-In Conditioner

- Özelliği: Durulanmayan Saç Bakım Kremi

- Boyutu: 4 FL OZ (118ml)

- Uyumluluğu: Tüm saç tipleri için

- Etkisi: Kuvvetli

- Görünüm: Şeffaf

- İçerik: Water, Cetyl Alcohol, Cyclopentasiloxane, Glycerin, ve .s

- Kullanım alanları: Protez Saça ve kendi saçınıza uygulayabilirsiniz.

- Hipoalerjenik: Evet

- Koku: Krem / Şampuan

- Saklama: Oda sıcaklığında bekletin.

- Seçenek: 4 - 128 FL OZ

- Yanıcı: Yok

- Temizleme: Sabun ve Su ile durulayın.

- Menşei: U.S.A

Walker Tape Lave-In Conditioner Kullanım Şekli:
 

Walker Tape Lave -İn Conditioner ürünümüz ile Protez saçlardaki sertleşmeyi ve dolaşmayı aradan kaldırın. Protez Saçlarınız sizin için özel olduğu kadar bizim içinde özeldir. Yüksek meblağlara almış olduğunuz ünitelerinizi korumanız için gereken bir kaç ürün var ki,  bunlardan biride saç yumuşatıcı ve bakım kremidir. Walker Tape firmasının ürünü olan Lave-İn Conditioner uygulama sonrası nemli saça uygulanır ve durulanmaz. Saçlarınızın daim nemli olmasını sağlayın, özelikkle kullanmış olduğunuz Protez saçlarınız için kullanınız. unutmayın ki protez Saçlar gerçek saçtır fakat cansızdır dipten veya uçtan beslenmemktedirler. Piyasadaki mavi sularla karşılaştırmayınız. Lave-İn Conditioner Amerikadan ithal edilmekte olup protez saçların bakım ürünleri kategorisindedir.
 

 İçeriği:

Water, Cetyl Alcohol, Cyclopentasiloxane, Glycerin, Stearyl Octyldimonium, Methosulfate Stearamidopropyl Dimethylamine, Behenamidopropyl Ethyldimonium Ethosulftae, Behentrimonium Chloride, Amodimathicone, Glycol Stearate, Phenoxyethanol, Methlparaben, Citric Acid, Hydrolyzed Soy Procitin Polyquaternium-37, DMDM Hydration, Arginine Monohydrochloride, Disodium EDTA, Propylparaben, Stearic Acid, Polysorbate 20, Ethylhexyl Mathoxycinnamate, Aminomthyl Propanol, PPG-1-Trideceth-6, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Linalool, Panthenol, Bufylphenyl Methylpropional, Methylisothiziazolineone, Sodium PCA, Phytantriol, Methylcholorisothiazolinone, Silk Protein, Silk Amino Acide, Tocopherol, Hydroxycitronellal, Rosemary Leaf Oil, Soybean Oil Panax Ginseng Root Extract, Nettle Extract, Sunflower Seed Oil, Ginko Biloba Extract, Methyl-2-Octynoatezopropil alkol, Metakrilat Film Eski, Dimetil Ftalat
 

 Uyarılar:

Tahriş olmuş ciltlere uygulamayın. Göz ile temasından kaçının. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın. Kullanmadan önce küçük bir alanda test edin.
 
Çerez Kullanımı