True Tape Red-e Tape™ Protez Saç Bandı 1'' x 3'' (2,5cm x 7,5cm)
True Tape Red-e Tape™ Protez Saç Bandı 1
True Tape Red-e Tape™ Protez Saç Bandı 1
True Tape Red-e Tape™ Protez Saç Bandı 1
True Tape Red-e Tape™ Protez Saç Bandı 1

True Tape Red-e Tape™ Protez Saç Bandı 1'' x 3'' (2,5cm x 7,5cm)

0,00
Marka : True Tape
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺69,04(KDV Dahil)
İndirimli : ₺51,78(KDV Dahil)

True Tape Red-e Tape Protez Saç Bandı 1" x 3" (2,5cm x 7,5cm) Ürün Özelikleri:

- İsim: Red-e Tape

- Özelliği: Yapıştırıcı

- Boyutu: 1" x 3" (2,5cm x 7,5cm)

- Uyumluluğu: Tüm alt yapılar için uygundur.
- Etkisi: Normal (3-5 Gün)

- Karşılaştırılabilir: Sensi-Tak ile

- Görünüm: Yarı mat / Şeffaf

- Kullanım alanları: Cilde uygulanabilir.

- Hipoalerjenik: Hayır

- Bekletme: Oda sıcaklığında bekletin.

- Seçenek: Düz - Oval - Rulo olarak mevcuttur.

- Temizleme: C-22 Solvent ve Action Solvent

- Menşei: U.S.A

True Tape Red-e Tape™ Protez Saç Bandı 1" x 3" (2,5cm x 7,5cm)  Ürün Kullanım Şekli:

Red-e Tape, onlarca yıldır bir endüstri standardı olmuştur. Kendine özgü kırmızı astarlı agresif, şeffaf, çift taraflı protez saç yapırıcı banttır. Red-e'yi günlük kullanım için veya ortalama olarak 3-5 güne kadar bekletmek mümkün. Red-e Tape sizlere ekstra bir avantaj sunuyor. Sabahları uygulama yapıp akşamları çıkarabilir ve aynı bandı ertesi gün tekrar kullanılabilirsiniz. Unutmayın, Red-e Tape tiyatro sahnelerinde ve kısa film çekimlerinde de aktif olarak kullanılmaktadır.
 

Neden Cilt Yapısına Göre Değişir?
 

Kullanmış olduğunuz bantlar medikal bantlardır ve cilt yapınızdaki yağ oranına bağlı olarak erime ve atma durumları yaşanmaktadır.Her cildin banda vermiş olduğu tepki farklıdır. Bantlardaki çeşitlilik kullanıcıların cilt yapılarının çeşitliliğine göre oluşturulmuştur. Cildinize uygun bandı deneme yanılma yöntemiyle bulmanız gerekmektedir. Deneme yanılma yönteminin sizler için masraflı olduğunu düşünereksiz değerli kullanıcılar için YENİ bir paket içeriği geliştirdik. '6 Farklı bant çeşidini tek paket yaptık'6 Farklı bant çeşidini, her banttan 6 adet olmak üzere, 1 pakette 36 adet olacak şekilde hazırladık. Tek pakette 6 farklı bant çeşidini deneme fırsatınız olacak.Her bakımda kullanmış olduğunuz bandı not alarak tutuculuk sürelerini gözlemleyebilir, cildinizin vermiş olduğu tepkileri test edebilirsiniz.Bu şekilde cildinize uygun bandı teşhis etmiş olursunuz.
 

Neden Hava Koşullarına Bağlıdır?

Protez saç bantları ve sıvı yapıştırıcıları terlemelere ve yağlı ciltlere çok fazla dayanabilen özellikte olmadığını belirtmek isteriz. İş hayatınızda çok fazla terleyen birisiyseniz maalesefki bantlardan istediğiniz performansı alamayacaksınız. Özellikle yaz aylarında nemden ve sıcaktan dolayı bantlarda akma görülebilmekte, tutuş gücüzayıflamaktadır. Özellikle yaz aylarında bantlar neden akıyor sorusuyla sık sık karşılaşıyoruz. Sıcak havalarda ve yağlı ciltlerdeki bant akva ve atma sorununu aradan kaşdırmak için kullnmanız gereken ürünler aşağıdakilerdir.
 

Ter ve Yağ Önleyici:
 

Likid Yapıştırıcı:
 

Bakım Esnasında Yapılan Hatalar:
 

Bakım esnasında bir çok kullanıcı dikkat edilmesi gereken hususları gözardı ederek bakım yapmaktadır.
Dikkat edilmesi gerekenler aşağıda sıralanmıştır:


1) Protez saçınızın alt yapısının yağdan arındırılmış ve kuru olması çok önemlidir. Aldığımız şikayetlerden bir tanesi de bandın cilde yapıştığı fakat protez saçın alt yapısına yapışmadığı yönünde oluyor. Kullanmış olduğunuz sökücüler yağ bazlıdır. Bakım esnasında protez saçın alt yapısından iyice arındırmanız gerekiyor. Bandın protez saça yapışmıyor olmasının nedenlerinden biride budur.

2)
Protez saçı temizlediğiniz gibi cildinizi de yağdan arındırmanız gerekmektedir. Bazı durumlarda şampuan yetersiz kalabiliyor. Alternatif olarak traş köpüğü ile kafa derinizi yıkamanız tavsiyemizdir.

3) Kafa derinizden çıkan saçların tıraşlanmıyor olması. Her bakımda cildinizin pürüzsüz olduğundan emin olmalısınız. Traş etmediğiniz saçlar canlı olduğu için yağlanmayı iki katına çıkartacaktır. Yağlanma olduğu içinde bandınız atacaktır.

4)
Tak-Çıkar işlemi, bir çok kullanıcı sabah uygulamayı yapıp, akşam yatacağı zaman çıkartıp bant değiştirmeden ertesi sabah tekrardan bantlara fön ile ısı vererek kullanım yapmaktadır.  Protez saç bantlarının tamamında böyle bir özellik yoktur ve tavsiye etmediğimiz bir kullanım şeklidir. Bu şekilde kullanarak, ünitenin 2-3 hafta bandını değiştirmeden kullanamazsınız. Kafanızdan çıkarttığınız anda bant hava almaya başlar ve üzeri tozlanır, bu da bandın tutuculuğunu baya azaltır. Isı verdiğinizde bir nebze geri gelir fakat beklediğiniz performansı alamazsınız. Kullanmış olduğunuz bantlar kuvvetli bantlardır. Yeni bant uygulaması yaptığınız zaman tutuculuk güçleri zayıflamadan sök-tak işlemi yapmaktaysanız bu da doğru bir kullanım değildir. Bantlar hem cildinize hemde üniteye sağlam bir şekilde yapıştığından sökme işlemide hem cildinize hemde ünitenin tül kısımlarına istemden zarar verebilirsiniz.

Sağlıklı Bakım Aralığı:

Bizim önerdiğimiz en sağlıklı bakım aralığı 7-10 gün arasındadır. Bildiğiniz üzere bantların yapıştığı kısımlar hava ve su geçirmemektedir. 3-4 hafta cildinizin hava ve su geçirmiyor olması, cildiniz için ne kadar sağlıklı olabilir? Cilt sağlığınıza da önem vermelisiniz. Cilt sağlığınız için nemlendirici kremler kullanabilirsiniz.
 
Benzer Ürünler