True Tape, LLC. Protez Saç Uygulama ve Bakım ürünleri Üreticisi

True Tape Hikayesi
 

True Tape, LLC. 2000 yılında, Saç Geliştirme Endüstrisinde kullanım için uygun fiyatlı, cilde zarar vermeyen ürünlere olan ihtiyacı karşılamak üzere kurulmuştur.
Yeteneklerimizi genişlettik ve pazar erişimimizi artırdık. Ve şu anda, Moda Sanayi, Model ve Hobi Sanayi Tıbbi Bantlar, Sanat ve El Sanatları için küresel çapta satışımız var. SUPERTAPE, Elastibond, Air-Flex, Performance Plus, Low-Profile ve All-Base gibi harika çift taraflı yapışkan bant ürünlerinin gururlu üreticileriyiz. Yapıştırıcılar, klipsler, dermal kalkanlar, düğüm kapatıcılar, bekleme süresi arttırıcılar, şampuanlar, saç kremleri ve daha fazlasını içeren çeşitli yardımcı ürünler sunuyoruz.
Hizmetlerimiz özel dönüştürme, paketleme ve özel etiketlemeyi içerir. Müşterilerimizin çoğu, benzersiz, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler stoklayarak rakiplerinden farklı görünmeye heveslidir. True Tape ürünleriyle tekliflerini genişleten ve sayıları giderek artan işletmelere katılın.
Başarınıza yardımcı olmaktan heyecan duyuyoruz! Periyodik olarak numuneler gönderiyor, değerli müşterilerimize yeni ürünler ve belirli ürünlerde özel indirimler hakkında tavsiyelerde bulunuyoruz. Bu fırsatlardan yararlanmak için lütfen bizi takip edin veya doğrudan bize ulaşın. Merak etmeyin, satın alma zorunluluğunuz yok; ama bir şeyin geçilemeyecek kadar iyi olduğuna karar verirseniz, bilmek istemez miydiniz?
 
1 2 >
Çerez Kullanımı

Web sitesine çerez ve izleme uyarısı ekleme