True Tape ElastiBond Protez Saç Bandı Oval (
True Tape ElastiBond Protez Saç Bandı Oval (
True Tape ElastiBond Protez Saç Bandı Oval (
True Tape ElastiBond Protez Saç Bandı Oval (

True Tape ElastiBond Protez Saç Bandı Oval ( ''C'' ) - (2,0cm x 7.5cm) 36 Adet

İndirim Oranı : %13 İndirim
Fiyat : ₺216,42(KDV Dahil)
İndirimli : ₺188,19(KDV Dahil)
Barkod : 850009232076

 

 • İsim: ELASTİBOND
   
 • Ölçü: "C" (2cm x 7,5cm)
   
 • Karşılaştırılabilir: Bilinmiyor
   
 • Dayanıklılığı: 2-3 Hafta kadar
   
 • Görünüm: Şeffaf
   
 • Yapıştırıcı: Akrilik bazlı
   
 • Kullanım alanları: Ön, arka ve yanlar için uygundur.
   
 • Hipoalerjenik: Hayır
   
 • Seçenek: 36'lı paket olarak mevcuttur.
   
 • Menşei: U.S.A
   
 • MSDS
   

Not: Ürün Açıklamasını inceleyin!

ELASTİBOND | Protez Saç Bandı AçıklamaTrue Tape | ELASTİBOND Protez Saç Bandı
                              

Elastibond, sektördeki en popüler bantların en iyi özelliklerini bir araya getiren benzersiz bir özellik kombinasyonuna sahiptir, ayrıca yeni ve heyecan verici bir özeliğe sahiptir. Sıcak ve nemli ortamlarda da tutuculuğunu kaybetmemektedir. Diğer bantlara nazaran nemli ve sıcak havalarda da çok etkilidir. Elastibond, parlaklığı ortadan kaldıracak şekilde tasarlanmıştır. Bu ürünümüzü en ince alt yapılı ünitelerde de rahatlıkla kullanablirsiniz. İnce ve paralama yapmayan yeni bandımızı denemelisiniz. Elastibond aynı zamanda uzun süreli kullanım içinde oldukça kuvvetli bir tutuculuk gücüne sahiptir.

Önerilen Kullanıcılar:
Sporcular ve egzersiz odaklı insanlar, uzun vadeli bekletmeyi arzulayan insanlar, daha ince saç sistemine sahip kişiler, açık hava etkinliklerinde çok bulunan kişiler. Elastibond, True Tape Fabrikasının yeni üretmiş olduğu bu bant serisi diğer bantlara göre daha esnek yapıdadır ve kullanımı pratiktir. Sıcak ve nemli havalarda tutuculuğunu koruyabilen özellikte bir banttır. Bandın tam anlamıyla kuvvetli bir şekilde yapışabilmesi için cildinizin ve protez saçın alt yapısının yağdan iyice arınmış olması gerekiyor. Ayrıca kuru bir yüzeye yapıştırılmış olması çok önemlidir. Protez saçın alt yapısına bandı yapıştırdığınızda 10 dakika beklemeniz gerekiyor. Bunun nedeni yapıştığı yüzeyi tamamına  kuvvetli bir şekilde tutması gerekmektedir. Cildinizde herhangi bir kaşıntı veya kızarıklık hissetmeniz durumunda test etmek için küçük bir parça bant kopararak kolunuzun iç kısmına yapıştırarak test edin. Herhangi bir tahriş, kızarıklık olmaması durumunda Protez saçın uygulamasına geçebilirsiniz.

SUPERTAPE Protez Saç bandı Cilt için Güvenlidir

Uygulama: 1. Adım
 

Öncelikle ünitenizi görselde görmüş olduğunuz üzere iğne batabilen bir manken kafasına yerleştirin. Ünitenizin altyapısına uygun olan bant çeşidini belirleyin.
 

Protez Saç Nasıl Bantlanır
 

Uygulama: 2. Adım
 

Bandın arka kısmında bulunan kabuğu soyun. Bandın kabuğunu soyduktan sonra yapışkan yüzeye dokunmaktan kaçının. Tüm Protez Saç bantları tek kullanımlıktır. Uygulama zamanı hata yapılır ise bandı değiştirerek yeni bant kullanmanız gerekmektedir.
 
Protez Saç Nasıl Bantlanır-2
 

Uygulama: 3. Adım
 

Ünitenin ön kısmına genellikle "A" şeklinde olan Protez Saç bandı uygulanmaktadır. Yan kısımlara "düz" arka kısımlara ise "C" şeklinde olan bant çeşitleri uygulanmaktadır.
 
Protez Saç Nasıl Bantlanır-3
 

Uygulama: 4. Adım
 

1 mm üst üste gelecek şekilde diğer bantları da tüm üniteye uygulamaya devam edin.
 
Protez Saç Nasıl Bantlanır-4
 

Uygulama: 5. Adım
 

Bantlama işlemi bittikten sonra bantların üstünde kalan kabukları soyun. Üniteniz uygulamaya hazır hale gelmiştir.
Uygulma zamanı cildinizin temiz ve kuru olduğundan emin olun.

 
Protez Saç Nasıl Bantlanır-5
 

Temizlik: 1. Adım
 

İlk olarak bantların elinize yapışmaması için solvent ile parmak uçlarınızı ıslatınız.
 

Protez Saç Bandı Nasıl Temizlenir
 

Temizlik: 2. Adım
 

Gazlı bezi solvent ile ıslatın. Gazlı bez ünite üzerinde herhangi bir kalıntı bırakmadan yapışkanları temizlemenize yardımcı olacaktır.
 

Protez Saç Nasıl Temizlenir - 2
 

Temizlik: 3. Adım
 

Solvent ile ıslatılmış gazlı bez yardımı ile ünitenin üzerindeki bantların yapıştığı bölümleri siliniz.
 
Protez Saç Nasıl Temizlenir - 3
 
Ünitenin üzerindeki bantları temizlemek için SÖKÜCÜLER kategorisindeki herhangi bir ürün ile kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Satın almış olduğunuz sökücüyü gerektiğinde kapağı olan saklama kabına boşaltın, daha sonra ünitenin bant yapışan yüzeyini solvente yatırın 5-10 dakika kadar bekledikten sonra su ile durulayıp şampuanlı suya yatırın 2-3 dakika kadar da şampuanlı suda beklettikten sonra su ile durulayarak kullanıma hazır hale getirmiş olacaksınız.
 

Ekstra bakım
 

Top-Lock Knot isimli ürün ile ünitenizin saç dökülmesini engelleyebilirsiniz. Tül altyapılı ünitelerde zaman zaman saç dökülmeleri olmakta. Ünite üzerinde seyrelme olmaması için bakım sonrası ünitenin iç kısmına görselde olduğu gibi spreyi püskürtün.
 

Top-Lock Knot Dökülme Önleyici Sprey
 

Uyarılar:
 

Protez Saç uygulama ve bakım ürünlerini tahriş olmuş ciltlere uygulamayın. Göz ile temasından kaçının. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın. Kullanmadan önce küçük bir alanda test edin. Silikonlu bölgede 2-3 dakikadan fazla bekletmeyin.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR