Erkek Protez Tül Peruk (Messy Bob) Doğal Renk
Erkek Protez Tül Peruk (Messy Bob) Doğal Renk
Erkek Protez Tül Peruk (Messy Bob) Doğal Renk
Erkek Protez Tül Peruk (Messy Bob) Doğal Renk

Erkek Protez Tül Peruk (Messy Bob) Doğal Renk

Marka : S-Well®
Fiyat : ₺13.936,46(KDV Dahil)

 

 • İsim: MESSY BOB
   
 • Ön kısım: 3 Cm Kesilebilir Tül
   
 • Karşılaştırılabilir: "PİXİE MAN" ile
   
 • Rengi: Doğal (Boyasız)       

 • Tepe kısmı: 16 x 16 cm tül üzerine işlenmiştir.
   
 • İç çapı: 4 kademeli lastik ile ayarlanabilir (Kafa yapınıza göre ayarlanabilir)
   
 • Saç Cinsi: %100 Gerçek Hint Saçı
   
 • Saç Yoğunluğu: %120 - %130
   
 • Dalga Şiddeti: ~ 3.6
   
 • Garanti Süresi: 30 gün fabrika garantilidir.
   
 • Özelliği: Hava alabilen alt yapı
   
 • Ağırlık: 100 - 110 gram
   
 • Uyumluluğu: Tüm kafa yapıları için uygun.
   
 • Menşei: P.R.C
   

Not: Ürün Açıklamasını inceleyin!

S-Well Medikal Tül Kısa Peruk Messy Bob Doğal Renk:
 

%100 Doğal görünümlü her yöne ayrılabilir Messy Bob Peruk modelimiz:
 

%100 doğal görünüm ve yumuşak bir dokuya sahiptir. %100 gerçek insan saçıdır. Gerçek insan saç olması, sizlere hafifliğini ve esnekliğini hissettirecektir. Monofilament altyapılı peruklar her bir erkek için idealdir ancak özellikle saç dökülmesi olan erkekler için çok daha kullanışlıdır. 'Tepe kısmı el işçiliği olan peruklarda' saçlar, saç derisinden çıkan saçla aynı yönde dikey olarak tülün içinden geçerek dışarı çıkar. Kısa haraketli olan bu modelimiz diğer peruk modellerimize nazaran çok daha hafif olmasıya bilinmektedir.
 

Medikal Peruk kullanımı kimler için uygundur?
 

Kanser, alopesi, kemoterapi tedavileri veya diğer tıbbi durumlar nedeniyle saçını kaybeden kişilerin kullanımı için uygundur. Saçınızı herhangi bir sebepten dolayı kaybettiyseniz üzülmeyin!
S-Well Peruk olarak 1999 yılından bu yana saç sorunu yaşayan kişiler için yurt dışında ürettirmiş olduğumuz Messy Bob MEDİKAL PERUK modellerimizle sizlere yardımcı olmaya devam ediyoruz.
 

Neden Monofilament altyapılı peruk?
 

İsveç tülü üzerine tek tek düğümlenen saçlar %100 el işçiliği olup her yöne ayrılabilmektedir. Medikal perukların alt yapısının tül olması hava akışını engellemediğinden terleme mümkün oldukça az olmaktadır. Satın almış olduğunuz herhangi bir medikal peruk ürünümüzü doğru şekilde uygulamanız durumunda takma saç kullandığınızı kimseler anlamayacaktır. Gerektiğinde peruğun iç kısımlarına klips ekleyerek kaymasını veya birisinin saçınızı çekme durumunda çıkmasını engelleyebilirsiniz. Tamamen saçı olmayan kişiler ise medikal çift taraflı bantlar kullanarak peruğu sabitleyebilirler.
 

Nasıl model verebilirim?
 

Her zaman farklı bir saç stili veya rengi istiyorsanız denemek için daha iyi bir zaman olamazdı. Belki de hep küllü kumral saç rengiyle olmak istedin ya da belki her zaman düz saçlarının kısa haraketli halde olmasını diledin. Peruklarda seçenekler sınırsızdır. Dilediğiniz zaman dilediğiniz şekilde model verebilirsiniz.
 

Nasıl bakım yaparım?
 

TRN MİLANO markasının üretmiş olduğu şampuanlar ile medikal peruklarınızı rahatlıkla yıkayabilirsiniz. Medikal peruklar gerçek insan saçından hazırlanmış olduğundan kaliteli şampuanlar ile yıkamanız tavsiye edilir.
Kremli şampuan kullanmalısınız. Medikal peruk yapımında kullanılan saçlar cansız olduğundan kendiliğinden beslenmemektedir. Yumuşaklığını koruması ve cansızlaşmaması için saç serumları ile beslenmelidir.

 

Messy Bob saç modeli kimlere yakışır?
 

Tüm bu soruların cevaplarını ve kendine yakışacak en uygun rengi bulmak için hemen Tıklayın! Kestane Rengi Gri Ombreli saç rengi, saçlara daha doğal ve modern bir görünüm vermektedir. Ürün açıklamamızda ürün görselleriyle beraber çok detaylı ve net görünen ürünümüzü inceleyebilirsiniz. Diğer Monofilament alt yapılı ürünlerimiz için Tıklayın!
 

Satın alma sonrası :
 

“S-Well Peruk” mülkiyetinde bulunan https://www.protezsacsepeti.com/ sitesinden satın almış olduğunuz ve şikayete konu olan, garanti belgesi ile satılan ve arızalı veya bozuk olduğu iddiasıyla S-Well Peruk’a iade etmiş olduğunuz ürün veya ürünler bilirkişi tarafından incelenmekte olup, fabrika kaynaklı hata tespit edildiği takdirde garanti prosedürü kapsamında iadesi alınmaktadır. 
Satın almış olduğunuz ürünün size kapalı kutu şeklinde teslim edilmesinden sonra satın almış olduğunuz ürünü özenle koruma borcu size aittir. Kullanıcı hatalarından kaynaklanan ambalajı yırtık, etiketsiz ve ezik olarak teslim almış olduğumuz ürünlerin S-Well Peruk tarafından garanti prosedürü kapsamında iade alınması mümkün olmayacaktır. Kargoyu teslim aldıktan sonra paket içerisinden çıkan ürünle sipariş etmiş olduğunuz ürün farklı ise ürün ambalajını açmadan etiketini koparmadan, ürünü garanti süresi olan 1 ay içerisinde faturanız ile birlikte adresimize gönderebilirsiniz. Sitemizden yapmış olduğunuz alışverişi tamamlamadan önce lütfen mesafeli satış sözleşmesini okuyunuz.

 

S-Well Peruk Garanti Paketinin Kapsamı
 

1) S-Well Peruk olarak üretici kaynaklı hataların işçilik masraflarının tamamını karşılar müşteriden ek bir ücret talep etmez.

2) Peruğun defolu olması durumunda onarımı yapılmak üzere faturası ile birlikte eksiksiz kargo firmasına teslim edilmelidir.

3) Paket içerisinden çıkardıktan sonra yıkama esnasında doğru şekilde yıkamanıza rağmen karışma dolaşma durumunda herhangi bir işlem yapmadan bize bildirmeniz
    gerekmektedir.

4) Medikal peruklar hassas ürünlerdir. Tarafımızdan önerilen şampuanlar ile yıkamaya özen gösterin. Marketlerde satılan şampuanlar peruğunuza zarar verebilir.

   

Garanti Paketinin Kapsamadığı Durumlar
 

1) Medikal peruk ürünlerimizde saç açıcı olarak bilinen 'oryal' , 'oksidan' gibi açıcıların kullanılmaması tavsiye edilir. Aksi taktirde garanti dışı olacaktır.

2) Ürün paketinden çıkarıldıktan sonra yıkanıp, fön çekilip, maşa yapılır ise kullanılmış varsayıldığı için iadesi kabul edilmeyecektir.

3) Medikal perukların alt yapısının tül olduğunu düşünürsek oldukça hassas bir işçiliğe sahiptir. Sert tarama işlemi yapılırsa dökülme ve saç kopmalarına sebep olacaksınız.

4) Medikal peruklara kesim yaparken çok dikkatli olmalısınız en ufak bir hatada geri dönüşü olmayan sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.

5) Satın almış olduğun ürünlerin 14 günlük değişim/iade süresi kargonun size teslim edildiği tarihten başlamaktadır.

6) Satın almış olduğunuz peruk ürünlerimizin renklerinde değişiklik yapmadan önce mutlaka bizlerden bilgi almalısınız. Bazı renklerimiz vardır ki akma yapmaması için renkleri 
    
fixlenmiştir. Gri renk, Gri ombreli ve Küllü kumral gibi renklerimizi satın aldıysanız orijinal renklerini kullanmanız gerekmektedir. Renk değişikliği yapılan peruklar garanti dışı
    sayılır.


7) Medikal peruklarınızı tararken dikkat etmeniz gereken unsurlar bulunmaktadır. Tarama işlemine saçların uçlarından başlayarak yukarıdan aşağıya doğru taramalısınız. 
    
Aksi taktirde karışmasınıa sebep olursunuz, bu da saçların karışmasına ve garanti dışı kalmasına sebep olacaktır.

 
 
 
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR