Walker Tape® NO-SHİNE Mini's Protez Saç Bandı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

No-Shine Mini's protez saç bandı nedir?

-No-Shine Mini's protez saç bandı, birçok protez saç bandı gibi takıp çıkarmak için tasarlanmış çift taraflı yapıştırıcı bir banttır.

No-Shine Mini's protez saç bandı hangi altyapılar için uygundur?

-No-Shine Mini's protez saç bandı, çeşitli protez saç ve medikal peruk altyapıları için uygun bir banttır. Bu altyapılar arasında poliüretan, silikon, monofilament ve diğer bazı malzemeler bulunabilir. Ancak, hangi altyapının kullanılacağı, kişinin tercihine, protez saç uygulamasının türüne ve protez saç uzmanının önerilerine bağlıdır.

No-Shine Mini's protez saç bandı cilt için güvenli mi, alerji yapar mı?

-No-Shine Mini's protez saç bandı cilt için güvenlidir. Kullanmadan önce, cildinizin hassasiyeti ve alerjik reaksiyon riski gibi faktörleri göz önünde bulundurmanız önemlidir. Hipoalerjenik özelliği  olmadığından dolayı hassas ciltlerde kullanmadan önce cildinizde test etmenizi öneririz.

No-Shine Mini's bandının tak çıkar özelliği var mı?

-No-Shine Minis'in takıp çıkarmak gibi özel bir özelliği yoktur. Genellikle bu tür yapıştırıcı bantların kullanımı, protez saçın başın üzerinde sabit kalmasını sağlamak için tasarlanmıştır. Dolayısıyla, No-Shine Mini's gibi protez saç yapıştırıcı bandın sık sık takıp çıkarılması önerilmez. Tak çıkar şeklinde kullanım sağlanması durumunda bandın yapışma özelliği azaltabilir. Hiçbir protez saç bandında tak çıkar özelliği bulunmamaktadır. No-Shine Mini's kuvvetli bir bant olduğundan dolayı zamanından erken çıkarmaya çalıştığınızda hem cildinize hem de protez saçınıza zarar verebilirsiniz. Bandı cildinizden çıkarmak için C-22 Solvent isimli ürünü kullanmanızı tavsiye ederiz.

No-Shine Mini's protez saç bandıyla havuza veya denize girilebilir mi?

-No-Shine Mini's protez saç bandıyla yüzebilirsiniz. Ama dikkat etmeniz gereken birkaç nokta var. Bakım yaptığınız günün üstünden çok zaman geçtiyse, protez saçınızı çektiğinizde kayma yapıyorsa suya girmemelisiniz. Protez saçlar cansız olduğundan dolayı saçları saç yumuşatıcı spreyler ile beslememiz gerekmektedir. Walker Tape firmasının ürünü olan Walker Leave-In Conditioner saç rengini koruyarak saçlarınızı yumuşatır ve parlak olmasını sağlar. Tuzlu ve klorlu suların sertleştirdiği saçları yumuşatmak için Walker Lave-in Conditioner ürününü kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Ayrıca Walker Tape | Max Hold Sport isimli cilt koruyucu ürünü uygulama zamanı cildinize uygulamanız durumunda cildinizi korur ve bantların daha sağlam yapışmasını sağlayabilirsiniz.

No-Shine Mini's protez saç bandı koku yapar mı?

-Doğru kullanımda No-Shine Mini's protez saç bandı koku yapmaz. Ancak bakım süresini uzatmak, terledikten sonra duş almamak gibi yanlış kullanımlar protez saçta koku yapar. Tavsiye edilen bakım süresi iki haftadır.

No-Shine Mini's protez saç bandı hangi ciltler için uygundur?

-Protez saç uzmanınız, size en uygun protez saç bandını belirlemek için sizi yönlendirebilir ve No-Shine Mini's protez saç bandı gibi yapıştırıcıların doğru kullanımı konusunda size tavsiyelerde bulunabilir. Ayrıca evde bakım yapan kullanıcılar protez saç bandının cildine uygun olup olmadığını deneme yanılma yoluyla öğrenebilir. Cilt yapınız bandın tutuş süresini etkiler.

No-Shine Mini's protez saç bandıyla spor yapabilir miyim?

-Evet. Protez saç hayatınızı kısıtlamaz. Doğru ve zamanında bakım ile protez saç kullanırken spor yapmak mümkün.

No-Shine Mini's protez saç bandı nasıl muhafaza edilmeli?

-No-Shine Mini's protez saç bandı oda sıcaklığında ve karanlıkta muhafaza edilmelidir.

No-Shine Mini's protez saç bandının diğer bantlardan farkı nedir, neden No-Shine Minis'i tercih etmeliyim?

-No-Shine Mini's protez saç bandı diğer protez saç bantlarının aksine parlama yapmaz. Daha mat ve doğal bir görünüm için No-Shine Mini's protez saç bandını tercih edebilirsiniz.

Neden No-Shine yerine No-Shine Mini's i tercih etmeliyim?

-No-Shine Mini's protez saç bandının No-Shine'dan tek farklı 36 adet büyük parçadan değil 72 adet mini parçadan oluşmasıdır. Bantların boyu daha kısadır böylece daha kolay bir kullanım sağlar.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR