Walker Tape® Great White Soft Bond Protez Saç Yapıştırıcısı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Great White Soft Bond protez saç yapıştırıcısı bantla kullanıma uygun mu?

-Hayır, protez saç bandıyla beraber kullanılmamalıdır. Great White Soft Bond protez saç yapıştırıcısı, silikon bazlı bir yapıştırıcı olduğundan doğrudan cilde uygulanmamaktadır. Uygulama sonrası birkaç saniye içinde yapıştırıcı donarak uygulamaya hazır hale gelir böylece protez saç uygulamasını rahatlıkla yapabilirsiniz.

Great White Soft Bond protez saç yapıştırıcısı nasıl temizlenir?

-Great White Soft Bond protez saç yapıştırıcısını cildinizden çıkartmak için C-22 Solvent kullanabilirsiniz. Cildinizin sağlığını ve ünitenizi korumak için doğrudan alkol kullanmaktan kaçının. Orijinal olmayan ürünler ya da doğrudan alkol kullanımı uzun vadede cildinizde ve protez saç ünitenizde geri dönülemez sorunlara yol açar.

Great White Soft Bond protez saç yapıştırıcısı cilt için güvenli mi, alerji yapar mı?

-Great White Soft Bond protez saç yapıştırıcısı cilt için güvenlidir. Kullanmadan önce cildinizin hassasiyeti ve alerjik reaksiyon riski gibi faktörleri göz önünde bulundurmanız önemlidir. Hipoalerjenik özelliği sayesinde alerji yapmaz.

Great White Soft Bond protez saç yapıştırıcısını nasıl muhafaza etmeliyim?

-Great White Soft Bond protez saç yapıştırıcısı ateşten uzak, oda sıcaklığında ve karanlıkta muhafaza edilmelidir.

Great White Soft Bond protez saç yapıştırıcısı hangi altyapılar için uygundur?

-Great White Soft Bond, birçok farklı protez saç ve medikal peruk altyapısı için uygundur. Bu altyapılar arasında poliüretan, silikon, monofilament ve diğer bazı malzemeler bulunabilir. Ancak, hangi altyapının kullanılacağı, kişinin tercihine, protez saç uygulamasının türüne ve protez saç uzmanının önerilerine bağlıdır.

Great White Soft Bond protez saç yapıştırıcısını sürdükten hemen sonra protez saç takılabilir mi?

-Walker Tape Great White Soft Bond protez saç yapıştırıcısı sürdükten sonra, yapıştırıcının tamamen kurumasını beklemeniz gerekiyor. Bu süre, uyguladığınız yapıştırıcının miktarına ve çevre koşullarına bağlı olarak değişebilir ancak genellikle 3-5 dakika arasındadır. Yapıştırıcının tamamen kurumasını beklemek, protez saçın daha güvenli ve dayanıklı bir şekilde tutunmasına yardımcı olacaktır.

Ayrıca protez saçın hemen takılması yapıştırıcının tamamen yapışmasını engelleyebilir ve protez saçın yerinden oynamasına neden olabilir. Bu nedenle Walker Tape Great White Soft Bond protez saç yapıştırıcısını uyguladıktan sonra kurumasını bekleyin ve yapıştırıcının tamamen yapıştığından emin olun. Böylece protez saçınızı güvenli bir şekilde takabilir ve yapıştırıcının en iyi performansını göstermesini sağlayabilirsiniz.

Great White Soft Bond üç aşama şeklinde uygulanmaktadır. Uygulama zamanı tek katman sürmeniz durumunda 1 - 7 gün, iki katman uygulamanız durumunda
1 - 2 hafta, üç katman uygulamanız durumunda 3 - 4 hafta kadar kullanım süresi sunmaktadır. 

Great White Soft Bond protez saç yapıştırıcısıyla kaç uygulama yapılabilir?

-Sıvı ürünlerin net bir kullanım sayısı yoktur. Uygulama sayısı ünitenizin genişliğine ve kullanım miktarınıza bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Great White protez saç yapıştırıcısının diğerlerinden farkı nedir, neden Great White Soft Bond'u tercih etmeliyim?

-Walker Tape Great White Soft Bond su bazlı bir yapıştırıcıdır. Su bazlı olması sayesinde diğer protez saç yapıştırıcılardan çok daha kolay temizlenir. Daha kolay bir kullanım için Walker Tape Great White protez saç yapıştırıcısını tercih edebilirsiniz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR