Walker Tape® SENSİ-TAK Protez Saç Bandı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Sensi-Tak Select protez saç bandı nedir?

-Sensi-Tak Select protez saç bandı, birçok protez saç bandı gibi takıp çıkarmak için tasarlanmış çift taraflı yapıştırıcı bir banttır.

Sensi-Tak Select protez saç bandı hangi altyapılar için uygundur?

-Sensi-Tak Select protez saç bandı, çeşitli protez saç ve medikal peruk altyapıları için uygun bir banttır. Bu altyapılar arasında poliüretan, silikon ve diğer bazı malzemeler bulunabilir. Ancak, hangi altyapının kullanılacağı, kişinin tercihine, protez saç uygulamasının türüne ve protez saç uzmanının önerilerine bağlıdır.

Sensi-Tak Select protez saç bandı cilt için güvenli mi, alerji yapar mı?

-Sensi-Tak Select protez saç bandı cilt için güvenlidir. Kullanmadan önce, cildinizin hassasiyeti ve alerjik reaksiyon riski gibi faktörleri göz önünde bulundurmanız önemlidir. Hipoalerjenik özelliği sayesinde alerji yapmaz.

Sensi-Tak Select bandının tak çıkar özelliği var mı?

-Sensi-Tak Select'in takıp çıkarmak gibi özel bir özelliği yoktur. Genellikle bu tür yapıştırıcı bantların kullanımı, protez saçın başın üzerinde sabit kalmasını sağlamak için tasarlanmıştır. Dolayısıyla, Sensi-Tak Select gibi protez saç yapıştırıcı bandın sık sık takıp çıkarılması önerilmez. Tak çıkar şeklinde kullanım sağlanması durumunda bandın yapışma özelliği azaltabilir. Hiçbir protez saç bandında tak çıkar özelliği bulunmamaktadır. Sensi-Tak Select kuvvetli bir bant olduğundan dolayı zamanından erken çıkarmaya çalıştığınızda hem cildinize hem de protez saçınıza zarar verebilirsiniz. Bandı cildinizden çıkarmak için C-22 Solvent isimli ürünü kullanmanızı tavsiye ederiz.

Sensi-Tak Select protez saç bandıyla havuza veya denize girilebilir mi?

-Sensi-Tak Select gibi günlük protez saç bantları havuzda veya denizde kullanım için uygun değildir.

Sensi-Tak Select protez saç bandı koku yapar mı?

-Doğru kullanımda Sensi-Tak Select protez saç bandı koku yapmaz. Ancak bakım süresini uzatmak, terledikten sonra duş almamak gibi yanlış kullanımlar protez saçta koku yapar. Tavsiye edilen bakım süresi iki haftadır.

Sensi-Tak Select protez saç bandı hangi ciltler için uygundur?

-Protez saç uzmanınız, size en uygun protez saç bandını belirlemek için sizi yönlendirebilir ve Sensi-Tak Select protez saç bandı gibi yapıştırıcıların doğru kullanımı konusunda size tavsiyelerde bulunabilir. Ayrıca evde bakım yapan kullanıcılar protez saç bandının cildine uygun olup olmadığını deneme yanılma yoluyla öğrenebilir. Cilt yapınız bandın tutuş süresini etkiler.

Sensi-Tak Select protez saç bandıyla spor yapabilir miyim?

-Evet. Protez saç hayatınızı kısıtlamaz. Doğru ve zamanında bakım ile protez saç kullanırken spor yapmak mümkün.

Sensi-Tak Select protez saç bandı nasıl muhafaza edilmeli?

-Sensi-Tak Select protez saç bandı oda sıcaklığında ve karanlıkta muhafaza edilmelidir.

Sensi-Tak Select'in Sensi-Tak'tan farkı nedir, neden Sensi-Tak Select'i tercih etmeliyim?

-Sensi-Tak Select hipoalerjenik özelliğe sahiptir. Hassas ve alerjiye yatkın bir cildiniz varsa Sensi-Tak Select'i tercih etmelisiniz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR