True Tape® FUSİON Protez Saç Yapıştırıcısı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Fusion protez saç yapıştırıcısı bantla kullanıma uygun mu?

-Evet, protez bantla beraber kullanılabilir. Fusion protez saç yapıştırıcısı bantla beraber kullanıldığında extra tutuş gücü sağlar. Zamanla protez saçınızın ön kısımlarındaki bantlarda açılma oluyorsa Fusion protez saç yapıştırıcısını kullanabilirsiniz.

Fusion protez saç yapıştırıcısı nasıl temizlenir?

-Fusion protez saç yapıştırıcısını cildinizden çıkartmak için C-22 Solvent kullanabilirsiniz. Cildinizin sağlığını ve ünitenizi korumak için doğrudan alkol kullanmaktan kaçının. Orijinal olmayan ürünler ya da doğrudan alkol kullanımı uzun vadede cildinizde ve protez saç ünitenizde geri dönülemez sorunlara yol açar.

Fusion protez saç yapıştırıcısı cilt için güvenli mi, alerji yapar mı?

-Fusion protez saç yapıştırıcısı cilt için güvenlidir. Kullanmadan önce cildinizin hassasiyeti ve alerjik reaksiyon riski gibi faktörleri göz önünde bulundurmanız önemlidir. Hipoalerjenik olmadığından dolayı hassas ciltlerde kullanmadan önce cildinizde test etmenizi öneririz.

Fusion protez saç yapıştırıcısını nasıl muhafaza etmeliyim?

-Fusion protez saç yapıştırıcısı ateşten uzak, oda sıcaklığında ve karanlıkta muhafaza edilmelidir.

Fusion protez saç yapıştırıcısı hangi altyapılar için uygundur?

-Fusion, birçok farklı protez saç ve medikal peruk altyapısı için uygundur. Bu altyapılar arasında poliüretan, silikon, monofilament ve diğer bazı malzemeler bulunabilir. Ancak, hangi altyapının kullanılacağı, kişinin tercihine, protez saç uygulamasının türüne ve protez saç uzmanının önerilerine bağlıdır.

Fusion protez saç yapıştırıcısını sürdükten hemen sonra protez saç takılabilir mi?

-True Tape Fusion protez saç yapıştırıcısı sürdükten sonra, yapıştırıcının tamamen kurumasını beklemeniz gerekiyor. Bu süre, uyguladığınız yapıştırıcının miktarına ve çevre koşullarına bağlı olarak değişebilir ancak genellikle 3-5 dakika arasındadır. Yapıştırıcının tamamen kurumasını beklemek, protez saçın daha güvenli ve dayanıklı bir şekilde tutunmasına yardımcı olacaktır.
Ayrıca protez saçın hemen takılması yapıştırıcının tamamen yapışmasını engelleyebilir ve protez saçın yerinden oynamasına neden olabilir. Bu nedenle True Tape Fusion protez saç yapıştırıcısını uyguladıktan sonra kurumasını bekleyin ve yapıştırıcının tamamen yapıştığından emin olun. Böylece protez saçınızı güvenli bir şekilde takabilir ve yapıştırıcının en iyi performansını göstermesini sağlayabilirsiniz.

Fusion protez saç yapıştırıcısıyla kaç uygulama yapılabilir?

-Sıvı ürünlerin net bir kullanım sayısı yoktur. Uygulama sayısı ünitenizin genişliğine ve kullanım miktarınıza bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Fusion protez saç yapıştırıcısının diğerlerinden farkı nedir, neden Fusion'ı tercih etmeliyim?

-True Tape Fusion ve Ultra Hold Adhesive, her ikisi de protez saç yapıştırıcılarıdır. İki yapıştırıcı arasındaki farklar şunlardır:

Yapışma Gücü: True Tape Fusion ile Walker Tape Ultra Hold Adhesive hemen hemen aynı yapışma gücüne sahiptir.

Kuruma Süresi: True Tape Fusion ile Walker Tape Ultra Hold Adhesive hemen hemen aynı kuruma süresine sahiptir.

Uygulama Alanı: True Tape Fusion Soft-Bond Adhesive ve Walker Tape Ultra Hold Adhesive tüm altyapılar için uygundur.  

Kolay Temizleme: Ultra Hold Adhesive ve Fusion Soft-Bond Adhesive daha kolay çıkarılabilen bir yapıştırıcıdır. Her iki yapıştırıcı da yüksek kaliteli ve cilt için güvenli yapıştırıcılardır, ancak kullanım ihtiyaçlarına göre farklılık gösterirler.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR