Protez Saç Sepeti | Sıkça Sorulan Sorular
 

Protez Saç hakkında sıkça sorulan sorular?
 

Protez Saç Nedir?
 

Protez Saç, saç sorunu yaşayan kişiler için çok kısa bir zaman diliminde saçı seyrelmiş veya tamamen saçı olmayan kişilere çare olmaktadır. Protez saçlar çeşitli alt yapılara sahip olmakla birlikte çeşitli saç cinslerinden de hazırlanmaktadır. 15 farklı alt yapıya, 25 farklı renk seçeneğine ve 9/10 farklı ölçüden oluşmaktadır. Gerektiğinde müşteriye özel ölçülerde ve saç yapısında da hazırlanmaktadır.
 

Protez Saçın Ömrü ne kadardır?
 

S-Well Hair olarak ithal ettiğimiz ürünlere 1 ay fabrika garantisi vermekteyiz.
Fabrika garantisi otuz gün içinde neleri karşılıyor?
Ünitede kendiliğinden oluşan herhangi bir hasar var ise ürün bilir kişiler tarafından incelendikten sonra onarılamaz durumda ise sıfırı ile değişimi yapılmaktadır.
Kısa bir zamanda bölgesel olarak meydana gelen dökülmeler olmuş ise ünite bilir kişiler tarafından incelendikten sonra onarılarak tekrar kullanılabilir duruma getirilmektedir.

 

Protez Saç bakımını evde yapabilir miyim?
 

Protez Saç bakımı evde kendi imkanlarınızla yapılabilir. Gereken bir kaç malzemeyi satın aldıktan sonra işlem sıralamasını takip ederek kendi saç bakımınızı kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

İlk işlem üniteyi
C-22 Solvent yardımı ile kafanızdan çıkarmak olucak. Daha sonra ünite üzerindeki bantları C-22 Solvent ve Gazlı bez yardımıyla temizlemeniz gerekecek.

Solvent yağlı olduğundan üniteyi Limon özlü Fairy bulaşık deterjanıyla yıkamanızı daha sonra ise şampuanla yıkamanızı öneriyoruz. Fairy ünite üzerinde yağ kalıntısını bırakmadığından bantlar çok daha sağlam yapışacaktır.
Özellikle ünitelerin ön kısımlarındaki tül bölümlerde bant atma yapıyor, bunun başlıca sebebi bakım zamanı tül kısmının yağlardan tamamen arındırılmaması.

 

Bant uygulaması nasıl yapılmalıdır?
 

Satın almış olduğunuz çift taraflı protez saç bantlarının yazılı kısmı cildinize gelecek şekilde uygulanmalıdır.
 
Yazısız olan banlarda ise parlak yüzeye sahip olan kısımları üniteye gelecek şekilde uyglanmaktadır.

Protez Saç bantları tek kullanımlıktır. Tak çıkar şeklinde kullanılmamalıdır.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR