True Tape Endura-Bond Adhesive (Sert Protez Saç Yapıştırıcısı) - 1 FL OZ (30ML)

0,00
Marka : True Tape
Fiyat : ₺292,51(KDV Dahil)

True Tape Endura-Bond™ Ürün Özellikleri:

- İsim: Endura-Bond Adhesive

- Özelliği: Yapıştırıcı

- Boyutu: 1 FL OZ (30ml)

- Uyumluluğu: Tüm bant çeşitleri

- Etkisi: Ekstra Kuvvetli

- Görünüm: Şeffaf

- İçerik: Akrilik - Su geçirmez

- Kullanım alanları: Cilde uygulanabilir.

- Hipoalerjenik: Yok

- Koku: Akrilik

- Bekletme: Oda sıcaklığında bekletin.

- Seçenek: 1, 2 FL OZ

- Yanıcı: Çocuklardan sakının

- Temizleme: C-22 Solvent - Action Solvent - Signature Remover

- Menşei: U.S.A

True Tape Endura-Bond™ Ürün Özellikleri:
 

Endura-Bond, kristalleşmeyi minimumda tutmak için özel olarak formüle edilmiştir. Endura-Bond 4 ila 6 hafta veya daha fazla tutuş gücüne sahiptir!

Cilt Atkılarının güvenliğini sağlamada özellikle iyi çalışır. Endura-Bond'u Süper Tape, Air Flex gibi bantların üzerine uygulayabilir veya Protez saçınızın poly kısımlarına doğrudan uygulaya bilirsiniz. Sert yapıştırıcı olduğu için Alt yapısı tül olan Protez saçlar için KULLANMAYIN! aksi taktirde temizlenmesi çok zor olucaktır.

Endura-Bond uzun süreli kullanım sağlar. Cildin neme maruz kaldığında kürlenir. Bu yapıştırıcıyı mümkün olan en uzun tutuş için idareli kullanın. Sık-sık bakım yapan kişiler için uygun değildir.

Saç ve cilt üzerinde çok hızlı bir şekilde kuruduğu için Endura Bond'u dikkatli kullanın. Endura-Bond cilde uygulanabilir. Tıp endüstrisinde cilt üzerinde kullanım için test edilmiş ve onaylanmıştır.

Endura-Bond, saç ekleme ve saç değiştirme endüstrisinde yaygın olarak kullanılmaktadır. 'Süper Tutkal' gibi bir tutuşu var. Formaldehit, Kurşun veya Civa içermez!